Myślisz o Hiszpanii? Więcej na ten temat w naszych podcastach!

Myślisz o Hiszpanii? Więcej na ten temat w naszych podcastach!
1 lip 2023

Pandemia wirusa Covid-19 przyczyniła się do wielu zmian w ostatnim czasie. Wielu z Państwa zastanawia się czy warto inwestować w nieruchomości w Hiszpanii.

Otóż tak! Warto wybrać ten kraj i zakup tutaj nieruchomość do zamieszkania na stałe, bądź okresy wakacyjne, ablo po protstu pod wynajem turystyczny.

Każdego roku do Hiszpaniii przyjeżdża miliony turystów i turystyka jest pierwszym i podstawowym źródłem dochodu krajowego.

Nie ma się co dziwić, ponieważ ten kraj od dziesiątek lat kusi turystów swoimi czarującymi widokami, plażami, doskonałą kuchnią, wielokulturowym dziedzictwem oraz warunkami pogodowymi.

Jak wiemy sytuacja polityczna i gospodarcza kraju, w którym chcemy zainwestować musi być stabilna. Hiszpania ciągle się rozwija i ciągle unowocześnia infrastrukturę turystyczną, przede wszystkim lotniczą i szosy. Oferuje coraz to nowsze kurorty wakacyjne, nowe projekty budowlane, częste i tanie połączenia lotnicze z krajami UE i całego świata.

Tak więc inwestycja w nieruchomości to zawsze jest dobry pomysł, szczególnie w ciepłych krajach. Tutaj w Hiszpanii sezon trwa cały rok, dzięki wspaniałym warunkom klimatycznym i ukształtowaniu terenu.

Na rynku nieruchomości mamy do wyboru wiele atrakcyjnych ofert w różnych cenach. Jeżeli nie posiadamy odpowiedniego kapitału na zakup domu zawsze można wspomóc się kredytem. Posiadanie własnego domu w tym uroczym miejscu gwarantuje stabilną przyszłość.

Bez problemów można również wynająć swoją nieruchomość turystom, ponieważ Hiszpania jest głównym celem turystycznym w Europie. Komu nie przydadzą się bezpośrednie dochody na jakieś dodatkowe zakupy…

Inwestując w nieruchomość na Costa Blanca zagwarantujemy sobie idealne miejsce urlopowe czy wypady weekendowe. Słońce, plaża, całoroczne wysokie temperatury, po prostu wakacje marzeń.

Więcej dodatkowych porad dla wszystkich, którzy myślą o Hiszpanii można znaleźć w podcastach Oli Szymańskiej „Twoje cztery kąty w Hiszpanii”.

Zapraszamy do posłuchania:

investycja w Hiszpanii Nieruchomości w Hiszpanii zakup nieruchomości w Hiszpanii

Share


Oferty

WhatsApp